• Producent: Kryptonite
  • Kategoria: Zabezpieczenia do roweru

Zapięcie, U-Lock zabezpieczenie rowerowe producenta Kryptonite Evolution Series4 LS Jedno z najistotniej wytrzymałych i solidnych zabezpieczeń na rynku. Sugerowany przez wielu użytkowników a także przez nasz sklep rowerowy.U-lock EVOLUTION Series4 STD od u-locka EVOLUTION Series4 LS różni sie jedynie długością pałąka.

Aby przedłużyć żywotność U-locka należy co jakiś czas konserwować go przy wykorzystaniu dostępnych na rynku olejów syntetycznych. Rozmiary: 10,2 cm x 29,2 cmpałąk "U" o średnicy 14 mm wykonany z utwardzanej stali pałąk "U" pokryty winylową powłoką broniącą ramę roweru przed obiciamizamek z owalną poprzeczką o podwyższonej niepodatnościzamek krążkowy z 2 ryglamizamek umieszczony centralnie przeciwdziała próbom podważaniazasuwana osłona broniąca mechanizm zamka przed zabrudzeniem3 klucze, z czego 1 wyekwipowany w diodę świecącąśrednia waga: 1700 g W pakiecie mocowanie Transit FlexFrame U do transportu zapięcia przy rowerze.

regulacja mocowania bez konieczności jego ściągania z roweru. Mocny pasek zagwarantuje stabilność zapięcia w trakcie transportu. Mocowanie do ram od 25 do 80 mm bez względu na zarys ramy. Głowica obrotowa w zakresie 360 stopniTransit FlexFrame U – mocowanie dedykowane do transportu większości zapięć U-lock średnicy 13 i 16 mmśrednia waga: 100 g Film instruktarzowy jak zamontować mocowanie do ramy: Kay Safe Program to program stworzony z myślą o dodatkowym bezpieczeństwie.Zarejstruj numer seryjny klucza dołączonego do zapięcia na stronie: www.kryptonitelock.com w sytuacji zagubienia albo uszkodzenia klucza, można uzyskać zapasowy, kontaktując się z producentem.

Produkty podobne

Najpopularniejsze produkty w kategorii: Zabezpieczenia do roweru